Veríme, že silní sme vďaka spolupráci


Preto sa spájame so silnými spoluhráčmi, ktorých služby sú pre našich zákazníkov prínosom. Vytvorili sme partnerskú sieť preverených autorizovaných aj neautorizovaných servisov, ktoré sa radi ujmú vášho havarovaného vozidla. Bonusom je možnosť pristavenia náhradného vozidla do niektorého z našich partnerských servisov:

Veríme, že budete odchádzať spokojný.

Poisťovacie spoločnosti a ostatní partneri

Pracujeme na tom, aby bol proces škodovej udalosti ukončený čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Našu partnerskú sieť preto pravidelne rozširujeme o ďalšie typy služieb, ktoré vám uľahčia cestu k hladkému uzavretiu následkov dopravnej nehody.

Nárok na využitie partnerských služieb majú všetci poškodení pri dopravnej nehode, ktorým škodu spôsobilo vozidlo poistené v akejkoľvek poisťovni, alebo aj nepoistené vozidlo.

Spolupracujeme s poisťovňou Onlia - Onlia prináša jednoduché a férové poistenie auta. Už viac neplatíte za niečo, čo nepotrebujete. Vyberiete si len to, čo naozaj chcete a za cenu, ktorá vám vyhovuje. Platíte dokonca aj mesačne. Neviažete sa, jednoducho si uzatvoríte poistenie na tak dlho, ako potrebujete. Skúste, ako rýchlo a pohodlne si poistíte auto na www.onlia.sk alebo cez telefón na 0800 400 400.

V ďalších oblastiach spolupracujeme s týmito profesionálmi:

Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o využití služieb našich partnerov.