Poskytujeme pomoc motoristom.


Stali ste sa účastníkom dopravnej nehody... Skúsenosť, o ktorú nestojí nikto z nás. Zdravie je na prvom mieste, všetko ostatné je potrebné vyriešiť hneď potom. Zrušiť program, zdokumentovať udalosť, počkať na políciu, uzavrieť dohodu s ostatnými účastníkmi nehody. Postarať sa o odťah, pripraviť sa na komunikáciu s poisťovňou a predovšetkým, čo najrýchlejšie vyriešiť, čo s havarovaným autom, a ako sa budete po nehode prepravovať.

Sme tu pre vás v momente nečakanej dopravnej situácie. Nech už stojíte na strane vinníka či poškodeného, pomôžeme vám. Nehoda nemusí byť taký problém, akým sa môže v prvom momente zdať.

Poradíme vám za každých okolností. Vinník dopravnej nehody obvykle nemá toľko práv ako poškodený. Aj vtedy vám odborne poradíme, čo robiť. Našim cieľom je, aby situácia nezvýhodnila ani jednu zo strán. Preto poškodenému v poisťovni férovo uplatňujeme len to, na čo má skutočne nárok.

Už tri roky tvoríme expertný tím, pripravený stať sa vašim silným partnerom v prekvapivej dopravnej situácii. Vieme, ako vám pomôcť vyriešiť nehodu od A do Z.


Uľahčíme vám následky havárie:

  • Prídeme k dopravnej nehode, nech už ste poškodený alebo vinník
  • Nehodu zdokumentujeme a spíšeme zápis podľa potrebných parametrov
  • Postaráme sa o odťah havarovaného vozidla
  • Požičiame vám náhradné auto
  • Vyriešime kompletnú komunikáciu s poisťovňou
  • Každý krok s vami dôkladne prekonzultujeme

Vieme, že dopravná nehoda je pre vás dostatočne nepríjemným zážitkom... Budeme pre vás robiť všetko tak, aby vysporiadanie jej následkov bolo pre vás čo najpohodlnejšie.